Teikiamos paslaugos

Teikiame miškų vertinimo paslaugas.

Miško vertė priklauso nuo šių faktorių: miško valdos dydžio,  kurioje vietoje miškas randasi, koks privažiavimas prie miško, ir daugelis kitų faktorių. Miško kainos įvertinimas – tai daug žinių  reikalaujantis procesas  miškininkystės srityje, todėl mes galime Jums pasiūlyti miško kainos įvertinimo paslaugas, padėsime sutvarkyti visus reikalingus dokumentus miško įvertinimui.

Vykdome miško kirtimo darbus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai).

Miško kirtimų taisyklės nustato pagrindinius miško kirtimų (medienos ruošos, medienos ištraukimo) miškuose biologinius, ekologinius ir technologinius reikalavimus. Atliksime Jūsų miško kirtimo darbus, pagal visus Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos nustatytus reikalavimus, taip pat sutvarkysime visus reikalingus dokumentus miško kirtimo darbams.

Rūpinamės miško apsauga ir priežiūra

Teikiame miško apsaugos ir miško priežiūros darbus, kuriuos atliks patyrę specialistai. Atliekame prevencinius ir sanitarinius darbus, suteikiame išsamią informaciją apie miško būklę. Tinkamai prižiūrimas miškas įgyja didesnę ekologinę ir komercinę vertę.

Želdome kirtavietes

Rengiame miško želdinimo projektus, taip pat rengiame miško želdinimo projektus gauti ES paramai, pildome paraiškas, konsultuojame paramos klausimais. Atliksime miško sodinimo, miško apsaugos darbus, apželdome kirtavietes.

Kirstinių medžių ženklinimas, rėžiame biržes

Kirstinių medžių ženklinimas, pagrindinių, tarpinių ir sanitarinių kirtimų biržėse. Biržių atribojimas ir dokumentacijos kirtimui paruošimas.  

Dokumentų tvarkymas mišo kirtimui

Ruošiame dokumentus miško kirtimo leidimui gauti. Tinkamai sutvarkyti miško kirtimo dokumentai užtikrins operatyvų ir sklandų miško kirtimo procesą. Miško kirtimo leidimo dokumentų ruošimas būtinas visiems kirtimams, išskyrus jaunuolynų ugdymo kirtimus, atrankinius sanitarinius kirtimus ir kirtimus skirtus ribinių linijų prakirtimui.

Konsultuojame miško priežiūros klausimais

Teikiame konsultacijas miško priežiūros klausimais, miško naudojimo, tvarkymo, kirtimo darbams atlikti. Susisiekite su mumis ir suteiksime išsamią konsultaciją miškininkystės klausimais, mūsų specialistų rekomendacijos leis Jums lengviau įgyvendinti numatytus projektus, sutvarkyti reikiamus dokumentus, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus susijusius su miškotvarka ir miškininkyste.

Perkame miško kirtimo atliekas

Perkame medienos ir kirtimo atliekas, tiek kirtavietėje tiek ištrauktas į sandėlį. Taip pat perkame malkinę medieną. Tinka medžiai, krūmai iš griovių ir laukų.

Perkame šakas biokurui

Perkame biokuro žaliavą visoje Lietuvoje, šakas ir medienos atliekas biokuro gamybai.

Teikiame medienos pervežimo paslaugas

Teikiame vietinius ir tarptautinius medienos pervežimus, galime pasiūlyti miškovežių paslaugas.

Susisiekite su mumis telefonu +370 673 33333 ir pateiksime geriausią pasiūlymą.