Siūlome nuomai aukšto paslaugų lygio 500 m2 dydžio apšiltintą namą Mažeikių mieste, nuo 1 mėnesio ir ilgiau. Tai unikalus pasiūlymas, nes Mažeikių mieste nėra kitų tokio lygio svečių namų ar viešbučių.

Visas namas yra moderniai įrengtas, o jo erdvėje išsidėsto 35 visiškai naujos Black Multipocket kušetės, atitinkančios 5 žvaigždučių viešbučių standartus. Kiekviena kušetė turi 2 spyruoklių blokus ir lovagalius, o nauja patalynė ir kita įranga suteikia jums maksimalų komfortą. Be to, yra galimybė sujungti šias lovas į dvigules.

Namas turi 3 aukštus, kuriuose yra 5 tualetai/vonios, 5 dušai, 2 pisuarai, pirtis, baseinas, 2 didelės virtuvės ir 1 mažesnė virtuvė. Yra 3 skalbimo mašinos Miele, 3 džiovyklos Miele, 3 poilsinės patalpos, šašlykinės, pavėsinė, 12 mikrobanginių, 12 Philips virduliai, 2 indaplovės (Electrolux ir Miele), 10 mini Midea šaldytuvų, 2 dideli dviduriai šaldytuvai su ledukų funkcija, ir 10 naujų televizorių.

Namo įranga taip pat apima viso pasaulio radiją su 10000 stočių, kurį galima nustatyti bet kokios šalies kalba.

Nuomos kaina apima viską – elektrą, vandenį, apšildymą, patalynės keitimą kas 2 savaites, valymą 2 kartus per mėnesį, šiukšlių išvežimą, kodinę su pirštu antspaudais spyną, signalizaciją, rakinamus kambarius, 2 garažus ir daug atsarginių patalpų sandėliavimui.

Be to, galima pasirinkti maitinimo paslaugą už papildomą mokestį, kuris apima pusryčius ir galimybę gauti vakarienę.

Namas aprūpintas stipriausiu Telia 5G internetu su 99 TV kanalais lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Visi televizoriai turi pilną SMART TV paketą.

Nuomos kaina svyruoja nuo 8 iki 12 eurų už lovą per parą, plius PVM, priklausomai nuo laikotarpio ir apmokėjimo į priekį už nuomą galimybių. Taip pat suteikiama galimybė gauti nuolaidą, jeigu nuomos laikotarpis yra apmokamas į priekį.

Išrašome PVM sąskaitas faktūras. Minimalus apgyvendinimas – 6 žmonės, maksimalus – 73 žmonės. Minimalus nuomos laikas – 1 mėnuo. Apmokėjimas turi būti atliktas į priekį už nuomą, kartu su papildomu užstatu, kuris grąžinamas pasibaigus nuomos laikotarpiui arba užskaitomas už paskutinį mėnesį.

Taip pat turime dar vieną namą P. Cvirkos gatvėje su 38 vietomis. Iš viso turime 2 namus ir butus su 24 kambariais, 12 WC patalpomis, 10 dušais, 4 garažais, 20 vietų mašinų statymui, 14 skalbimo ir džiovinimo mašinų ir daugiau. Tai ideali vieta nuo 4 iki 80 žmonių apgyvendinimui.

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +37069835044 ar el. paštu baltijos.koncernas@gmail.com.  Laukiame jūsų!